Strona główna Komunikaty Matura → e-deklaracje

Matura → e-deklaracje

Tegoroczni maturzyści i absolwenci lat ubiegłych przesyłają plik deklaracji maturalnej na adres

sekretariat@zs-cogito.pl

Deklarację wypisujemy na stronie http://maturzysta.vulcan.pl/start.aspx

Po wypełnieniu niezbędnych danych należy przesłać plik deklaracji na wskazany powyżej adres.

Plik deklaracji będzie miał format „nazwisko.deklaracja”. Plik pdf nie jest tym samym co plik deklaracja i nie mam możliwości zaimportowania do niego danych. Proszę zwrócić na to uwagę w czasie przesyłania pliku.

W treści maila należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz klasę.

Identyfikator szkoły: 247401-A131J

Absolwenci z poprzednich lat oraz osoby skierowane przez OKE wpisują jako symbol klasy „Abs” oraz numer w dzienniku „01”

Uwaga

Proszę nie przesyłać deklaracji z kont onetu ponieważ następuje samoczynna podmiana rozszerzenia na plik tekstowy (*.txt) co również uniemożliwia zaimportowanie pliku.

3 KOMENTARZE

1. Jaki identyfikator szkoły, oraz co mam wpisać w symbolu oddziału i nr z dziennika jeśli przystępuję do matury po raz pierwszy, natomiast szkołę już ukończyłem?