Strona główna Programy Europejskie Pierwsze wrażenia kolejnej grupy ze Stafford

Pierwsze wrażenia kolejnej grupy ze Stafford

759
0

Dnia 20.10 dotarłyśmy o godzinie 19:45 na lotnisko w Birmingham, gdzie czekał na nas pan Wysocki, nasz koordynator i opiekun. Podekscytowane jechałyśmy do Stafford, nie mogąc się doczekać, by zobaczyć miejsce, w którym będziemy miały spędzić przyszły miesiąc. Gdy dotarłyśmy na miejsce czekała na nas pyszna kolacja. Bardzo szybko się rozgościłyśmy i wybrałyśmy swoje pokoje.

Rano czekał nas pierwszy dzień praktyk -byłyśmy jednocześnie podniecone i przerażone. Jednak okazało się, że strach ma wielkie oczy i Anglicy są bardzo mili i z wielką cierpliwością i serdecznością wszystko tłumaczą i objaśniają. Każda z nas pracuje w bardzo dobrych restauracjach i hotelach, w których możemy się dużo nauczyć i jednocześnie szlifować język angielski. Wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone, że możemy tutaj odbywać praktyki w ramach projektu systemowego  „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki,  Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.4 – Otwartość systemu oświaty w kontekście uczenia się przez całe życie, Poddziałanie 3.4.2 – Upowszechnienie uczenia się przez całe życie.

pokl_leonardo_2a