Strona główna Programy Europejskie Pierwsze wrażenia kolejnej grupy ze Stafford

Pierwsze wrażenia kolejnej grupy ze Stafford

620
0

Dnia 20.10 dotarłyśmy o godzinie 19:45 na lotnisko w Birmingham, gdzie czekał na nas pan Wysocki, nasz koordynator i opiekun. Podekscytowane jechałyśmy do Stafford, nie mogąc się doczekać, by zobaczyć miejsce, w którym będziemy miały spędzić przyszły miesiąc. Gdy dotarłyśmy na miejsce czekała na nas pyszna kolacja. Bardzo szybko się rozgościłyśmy i wybrałyśmy swoje pokoje.

Rano czekał nas pierwszy dzień praktyk -byłyśmy jednocześnie podniecone i przerażone. Jednak okazało się, że strach ma wielkie oczy i Anglicy są bardzo mili i z wielką cierpliwością i serdecznością wszystko tłumaczą i objaśniają. Każda z nas pracuje w bardzo dobrych restauracjach i hotelach, w których możemy się dużo nauczyć i jednocześnie szlifować język angielski. Wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone, że możemy tutaj odbywać praktyki w ramach projektu systemowego  „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki,  Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.4 – Otwartość systemu oświaty w kontekście uczenia się przez całe życie, Poddziałanie 3.4.2 – Upowszechnienie uczenia się przez całe życie.

pokl_leonardo_2a

Poprzedni artykułZ okazji rychłej kanonizacji…
Następny artykułDzień Patrona (2013)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.