Strona główna Wydarzenia Warsztaty przedsiębiorczości – Olimpiada Przedsiębiorczości GWSP

Warsztaty przedsiębiorczości – Olimpiada Przedsiębiorczości GWSP

693
Stargate Atlantis
Stargate

Własna firma, wprowadzenie nowego produktu na rynek to marzenie nie jednego za nas, aby te marzenia spełnić młodzież drugich klas uczestniczyła w warsztatach – „Pomysł na firmę”zorganizowanych przez Górnośląska Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości. Burza mózgów, która cały czas towarzyszyła podczas warsztatów wyzwoliła w naszych uczniach wiele niekonwencjonalnych , przyszłościowych, oryginalnych pomysłów na biznes. Każdy z pomysłów wykazywał się innowacyjnością i unikatowością produktu. Pomysł, który uzyskał największą ilość punktów przechodzi do następnego etapu, jednakże tam trzeba będzie się zmierzyć już z pomysłami na firmę uczniów 40 szkół z województwa śląskiego . Gratulujemy i trzymamy kciuki…