Strona główna Wydarzenia Wizyta studyjna – DANONE

Wizyta studyjna – DANONE

600
0

Uczestnicy projektu „Mam zawód – mam pracę w regionie” odbyli kolejną wizytę u pracodawcy tym razem była to firma DANONE. Wizytę zapoczątkowało spotkanie z kierownikiem produkcji, który podczas prezentacji przedstawił misję i strategię firmy . Misja DANONE to „1 jogurt dziennie” co oznacza: jeden jogurt dziennie, jeden krok do zdrowego żywienia. Firma zadbała, aby wdrożyć misję w życie proponując wszystkim degustację swoich pysznych jogurtów, serków, kefirów, Uczestnicy wizyty przyglądali się codziennej pracy na linii produkcyjnej produktu Activia, mieli możliwość zapoznać się z procesem przygotowania produktów do wysyłki. Na korytarzach firmy spotkaliśmy „Mały głód”, który jest reklamówką serków Danone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.