Strona główna Wydarzenia Wizyta studyjna – DANONE

Wizyta studyjna – DANONE

658
0

Uczestnicy projektu „Mam zawód – mam pracę w regionie” odbyli kolejną wizytę u pracodawcy tym razem była to firma DANONE. Wizytę zapoczątkowało spotkanie z kierownikiem produkcji, który podczas prezentacji przedstawił misję i strategię firmy . Misja DANONE to „1 jogurt dziennie” co oznacza: jeden jogurt dziennie, jeden krok do zdrowego żywienia. Firma zadbała, aby wdrożyć misję w życie proponując wszystkim degustację swoich pysznych jogurtów, serków, kefirów, Uczestnicy wizyty przyglądali się codziennej pracy na linii produkcyjnej produktu Activia, mieli możliwość zapoznać się z procesem przygotowania produktów do wysyłki. Na korytarzach firmy spotkaliśmy „Mały głód”, który jest reklamówką serków Danone.

Poprzedni artykułII edycja „Mam zawód – mam pracę w regionie”
Następny artykułDzień Kota (2013)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.