Strona główna Wydarzenia Z okazji rychłej kanonizacji…

Z okazji rychłej kanonizacji…

709
0

Z okazji rychłej kanonizacji Bł. Jana Pawła II społeczność uczniowska Cogito przygotowuje się do tego wydarzenia kilku etapowo. Pierwszy etap: przeznaczony dla klas I. „Ślady Jana Pawła II w literaturze w zbiorach naszej biblioteki”. Zadaniem uczniów, było sięgnąć po książkę Papieża albo o Janie Pawle II i na tej podstawie wykonać pracę plastyczną, bądź pracę literacką. Pokłosie etapu przedstawiamy poniżej. Drugi etap: Konkurs wiedzy o Janie Pawle II przeznaczony dla ogółu. Trzeci etap: prezentacja multimedialna dla klas 1-3. Finałem będzie przedstawienie NIEZWYKŁY PIELGRZYM. Z okazji Dnia Papieskiego uczennice naszej szkoły brały udział w akcji zbierania funduszy na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebrały kwotę 1.400 zł. Pieniądze zostały przekazane na stypendia dla uboższej młodzieży. Dziewczyny zbierały również w czasie przedstawienia „Franciszek” w Spodku w Katowicach.Dodaj nowy

Poprzedni artykułHarmonogram wydarzeń na najbliższe tygodnie
Następny artykułPierwsze wrażenia kolejnej grupy ze Stafford

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.