Strona główna Biblioteka Zaczytane COGITO

Zaczytane COGITO

512
0

Nasza szkoła kolejny raz angażuje się w pomoc, tym razem uczniowie klasy 2 TIR, grupy reklamy rozpowszechniają akcję „ZACZYTANI” tworzoną przez Fundacje Rozwoju. W szkolnej bibliotece działa punkt zbiórki książek dla pacjentów oddziałów dziecięcych (0-18 lat). Wszyscy uczniowie chętni do pomocy, mogą przynosić nowe lub przeczytane już książki, aby umilić chorym, pobyt  w szpitalu. Najbardziej „ZACZYTANA” klasa otrzyma punkty do tablicy motywacyjnej.

Więcej informacji w szkolnej bibliotece lub na stronie akcji:

 http://zaczytani.org

Poprzedni artykułKuchnia wegetariańska w COGITO
Następny artykułHarmonogram wydarzeń na najbliższe tygodnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.