Strona główna Wydarzenia Zbiórka rzeczy dla schroniska (2013)

Zbiórka rzeczy dla schroniska (2013)

Z okazji obchodów Światowego Dnia Ochrony Zwierząt uczniowie naszej szkoły zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych, niezbędnych rzeczy dla zwierząt przebywających w schronisku. Karma zbierana była przez cały tydzień w dniach od 21.10 do 25.10 i podczas Halloween. Najlepsi w zbiórce okazali się uczniowie klasy 1TIR. Dziś tj. 14.11.2013r. członkowie samorządu wraz z opiekunem Panią A. Pytlik zebrane rzeczy (koce, różne rodzaje karmy, obroże, zabawki dla zwierząt) zawieźli do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Milowicach, gdzie obecnie przebywa około 120 psów i 100 kotów. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia zbiórki, mamy nadzieję że w przyszłym roku uda nam się zebrać jeszcze więcej.