Strona główna Wydarzenia Cogito z misiami w SP nr 6

Cogito z misiami w SP nr 6

612
0

Z okazji Międzynarodowego Dnia Misia uczniowie ZSP „Cogito” wraz z opiekunami uczcili to święto wśród klas pierwszych SP nr 6 w Siemianowicach Śląskich. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs rysowania ulubionego misia, przedstawiliśmy prezentację o najsłynniejszych misiach. Każdy z uczniów klas pierwszych po skosztowaniu miodu z wafelkiem został przyjacielem misia. Na koniec wszyscy obdarowani zostali misiami pluszowymi, które uprzednio zbierała młodzież ZSP „Cogito” oraz uczniowie SP nr 6. Radości i uśmiechu było co niemiara. Obie strony były zadowolone. Mamy nadzieję na spotkanie się w innych okolicznościach.

Poprzedni artykułProfilaktyka jest również ważna
Następny artykułProgramy europejskie w Cogito – to już 10 lat!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.