Strona główna Wydarzenia Profilaktyka jest również ważna

Profilaktyka jest również ważna

547
0

Odpowiedzialność prawna nieletnich, cyberprzemoc, skutki uzależnienia od narkotyków takie tematy poruszała przedstawicielka Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich, w prelekcjach przygotowanych dla młodzieży klas pierwszych. Młodzież z uwagą słuchała i aktywnie brała udział w wykładzie. Ogromne wrażenie zrobił na uczniach film wyświetlany na koniec spotkania, mówiący o uzależnieniu młodego chłopaka od narkotyków i o skutkach plotkowania i nękania osób. Dlatego profilaktyka jest również ważna…

Poprzedni artykułCOGITO wspiera UNICEF
Następny artykułCogito z misiami w SP nr 6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.