Strona główna Wydarzenia „Prowadzę jestem trzeźwy”

„Prowadzę jestem trzeźwy”

580
0

Młodzież naszej szkoły, która ma prawo jazdy lub zakończyła kurs w szkołach jazdy, została zaproszona przez przedstawicieli Urzędu Miasta Siemianowic Śląskich na debatę dotyczącą kampanii społecznej ,,Prowadzę – jestem trzeźwy” obecną w mediach od 2006 roku. Komenda Miejska Policji przedstawiła prezentację, która tyczyła się statystyk wszelkich zdarzeń z udziałem nietrzeźwych kierowców w naszym mieście. Całą debatę podsumował socjolog zajmujący się problemem  uzależnienia od alkoholu. Na zakończenie debaty wręczono wszystkim breloki do kluczyków samochodowych z logo kampanii ,,Prowadzę – jestem trzeźwy”.

Poprzedni artykułGóra Grosza 2013
Następny artykułPrzed Dniem Śląskim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.