Strona główna Wydarzenia Wróżby i przepowiednie w COGITO

Wróżby i przepowiednie w COGITO

560
0

Z okazji imienin Andrzeja, obchodziliśmy dziś w szkole „Andrzejki”. W tym dniu wróżyli sobie wszyscy uczniowie i nauczyciele. Przepowiednie dotykały różnych tematów. Najczęściej dotyczyły uczuć, przyszłych zawodów, sytuacji materialnej czy postępów w nauce. Przyszłe losy przepowiadano, poprzez wylosowany kolor,słodycz lub sentencje a także z przebijanych balonów. Uczniowie wszystkich klas mogli zmierzyć się w Andrzejkowym quizie, w którym pytano między innymi o pochodzenie tego święta czy tradycje z nim związane. Wyniki zmagań ogłoszone zostaną w poniedziałek.

 Samorząd Uczniowski

Poprzedni artykułDzień Śląski w Parku Tradycji
Następny artykułKonkurs fotograficzny „ŚWIAT OKIEM COGITO”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.