Strona główna Wydarzenia Wróżby i przepowiednie w COGITO

Wróżby i przepowiednie w COGITO

491
0

Z okazji imienin Andrzeja, obchodziliśmy dziś w szkole „Andrzejki”. W tym dniu wróżyli sobie wszyscy uczniowie i nauczyciele. Przepowiednie dotykały różnych tematów. Najczęściej dotyczyły uczuć, przyszłych zawodów, sytuacji materialnej czy postępów w nauce. Przyszłe losy przepowiadano, poprzez wylosowany kolor,słodycz lub sentencje a także z przebijanych balonów. Uczniowie wszystkich klas mogli zmierzyć się w Andrzejkowym quizie, w którym pytano między innymi o pochodzenie tego święta czy tradycje z nim związane. Wyniki zmagań ogłoszone zostaną w poniedziałek.

 Samorząd Uczniowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.