Strona główna Wydarzenia Słodkie Mikołajki w COGITO

Słodkie Mikołajki w COGITO

680
0

Jak co roku, tak i w tym, nasza szkoła utrzymała tradycje 6 grudnia. Wraz z diabłem, śnieżynkiem i workiem pełnym cukierków, w naszej szkole pojawił się Św. Mikołaj. Najpierw wstąpił do dyrekcji, a następnie głośnymi dzwonkami ogłaszał swoje spotkanie z uczniami. Każdy, aby otrzymać słodkości musiał pochwalić się talentem wokalnym lub ustawić się do wspólnego zdjęcia. Nasz gość specjalny grał z uczniami w hokeja i piłkę nożną, nie zabrakło uśmiechu i dobrej zabawy. Mikołaja zapraszamy za rok, a wszystkim dziękujemy za udział w Mikołajkach. Zdjęcia dostępne w naszej galerii.

Samorząd Szkolny

Poprzedni artykułKonkurs fotograficzny „ŚWIAT OKIEM COGITO”
Następny artykuł8 edycja konkursu „Siekania cebuli”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.