Strona główna Wydarzenia Jasełka 2013

Jasełka 2013

652
0

Z okazji zbliżających się najpiękniejszych świąt w roku – Bożego Narodzenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych COGITO dnia 18 grudnia odbyły się tradycyjne jasełka. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali nowoczesną wersję Jasełek. Celem przedstawienia było skłonienie widzów do rozważań na temat zbyt szybkiego biegu życia, dużej ilości agresji, pracoholizmu czy alkoholizmu. Nad pozytywnie odebranym przez uczniów i grono pedagogiczne przedstawieniem czuwała p. Joanna Siwczyk. Jasełkowe spotkanie zostało zakończone wspólnym życzeniami świątecznymi od samorządu i dyrekcji szkoły.

Poprzedni artykułTradycje Bożonarodzeniowe w COGITO
Następny artykułAnioł/Diabeł „Zło dobrem zwyciężaj”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.