Strona główna Konkursy Konkurs fotograficzny „ŚWIAT OKIEM COGITO”

Konkurs fotograficzny „ŚWIAT OKIEM COGITO”

693
0

Koło fotograficzne pod opieką p. Ewy Habrajskiej oraz p. Agaty Dykty i SU wprowadzają nową zabawę w ZSP COGITO- comiesięczny konkurs fotograficzny. W miesiącu grudniu można przysyłać prace fotograficzne o tematyce „KOLORY”.

Poniżej przedstawiamy regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest p. Ewa Habrajska z kołem fotograficznym ZSP- „COGITO” oraz p. Agata Dykta i Kamila Dec – prowadzące konkurs na stronie facebook naszej szkoły.
  2. W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie uczniowie ZSP- „COGITO”.
  3. Konkurs odbywa się w miesięcznych turach z pominięciem okresu wakacyjnego. Każda edycja dotyczy innego tematu zdjęć. W kolejnych latach tematy konkursów mogą się powtórzyć.
  4. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 autorskie zdjęcia wykonane w dowolnej technice. Fotografie powinny być przesłane w jak największej rozdzielczości, najlepiej w plikach jpg. Każda praca musi być opatrzona imieniem i nazwiskiem autora oraz nazwą klasy, do której uczęszcza.
  5. Zdjęcia o treściach wulgarnych i wykraczające poza normy obyczajowe nie będą publikowane.
  6. Autorzy zdjęć portretowych muszą bezwzględnie posiadać pisemną zgodę na publikację wizerunku osób, których zdjęcia biorą udział w konkursie.
  7. Zdjęcia należy przesłać na adres ehabrajska@gmail.com w terminie od 1 do ostatniego dnia danego miesiąca.
  8. Najwcześniej od 2-ego dnia kolejnego miesiąca zdjęcia będą publikowane na stronie facebook ZSP-”COGITO”. Przez następne 2 tygodnie będzie można oddawać na nie swoje głosy (polubienia).
  9. Trzech autorów prac z największą ilością oddanych polubień otrzyma oceny bdb za aktywność z wybranego przedmiotu w zależności od tematu zdjęcia. Oficjalne ogłoszenie zwycięzców kończy dwutygodniowe głosowanie internautów.
  10. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo przerwania konkursu lub nie przyznania nagrody bez podania przyczyn. Więcej informacji u w/w organizatorów. Zapraszamy do udziału w konkursie i trzymamy kciuki!

 

Organizatorzy