Strona główna Wydarzenia Tradycje Bożonarodzeniowe w COGITO

Tradycje Bożonarodzeniowe w COGITO

648
0

Wprowadzając w klimat zbliżających się Świąt, uczniowie klas 2TIR, 1TH, 4TO I 3TIH, pod opieką nauczycielek Języka angielskiego dnia 17.12.2013 przeprowadzili prezentacje celem których było ukazanie tradycji Bożonarodzeniowych poza granicami naszego kraju, Klasy obecne na auli podczas prezentowania przygotowanych materiałów porównać mogły polskie tradycje z tymi panującymi w  Stanach Zjednoczonych, Turcji, Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Rosji.

Poprzedni artykułVideo Pocztówka dla uczniów ZSP COGITO
Następny artykułJasełka 2013

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.