Strona główna Wydarzenia Głosowanie czas… START!

Głosowanie czas… START!

648
 Dobiegła końca pierwsza tura naszego comiesięcznego konkursu „ŚWIAT OKIEM COGITO”. Od północy z 1 stycznia na 2 stycznia 2014 przez 2 tygodnie na stronie facebook naszej szkoły (https://www.facebook.com/zsp.cogito) możecie oddawać swoje głosy (polubienia) na najciekawsze Waszym zdaniem zdjęcie. 3 osoby, których zdjęcie zdobędzie najwięcej polubień otrzyma ocenę bdb za aktywność z reklamy, informatyki lub innego przedmiotu zależnie od nauczanych przedmiotów. 16 stycznia 2014 przewidujemy ogłoszenie wyników. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników!!!

Przez cały styczeń oczekujemy na Wasze zdjęcia prezentujące „FIGURY GEOMETRYCZNE”. Do 31 stycznia 2014 można przysyłać max 3 zdjęcia na adres ehabrajska@gmail.com. Już od 2 lutego 2014 – głosowanie.

W NOWYM ROKU 2014 ŻYCZYMY WSZYSTKIM WYŁĄCZNIE SZCZĘŚLIWYCH DNI I UDANYCH SESJI FOTOGRAFICZNYCH.

     Organizatorzy