Strona główna Konkursy Konkurs „MOJA szkolnaTapeta” III edycja – rok szkolny 2013/14

Konkurs „MOJA szkolnaTapeta” III edycja – rok szkolny 2013/14

628
0

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie Informatycznym na zrealizowanie najlepszej grafiki komputerowej w trzech kategoriach.

  • Kategoria I: „Ważna dla mnie kampania społeczna”
  • Kategoria II: „Tapeta komputerowa mojej szkoły”
  • Kategoria III: „Ważne dla mnie polskie święto Państwowe (narodowe)”

Wszelkie informacje dotyczące regulaminu, zasad udziału w konkursie i harmonogram na stronie: www.szkolnaTapeta.pl/konkurs‐na‐szkolna‐tapete. Zainteresowanych prosimy o składanie prac do dnia 07 lutego 2014 do swojego nauczyciela przedmiotów graficznych lub informatycznych.

Etap I  – szkolny. Z każdej z kategorii konkursowych zostanie wybrana najlepsza praca drogą głosowania uczniów naszej szkoły na zgłoszone prace. Zwycięzcy, będą reprezentantami szkoły w Etapie II międzyszkolnym (ogólnopolskim).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!