Strona główna Konkursy Podsumowanie pierwszej edycji konkursu „ŚWIAT OKIEM COGITO”

Podsumowanie pierwszej edycji konkursu „ŚWIAT OKIEM COGITO”

719
W pierwszej edycji konkursu fotograficznego „ŚWIAT OKIEM COGITO” pod tytułem  „KOLORY” uczestniczyło łącznie 9-u uczniów naszej szkoły z klas: 1TIR, 2TIR, 2TH, 3TIH. Najliczniej reprezentowana była klasa 3TIH- trzech uczniów. Stronę konkursową odwiedzano ponad 2000 razy. Łącznie w konkursie oddano 859 głosów. Najwięcej głosów- polubień 295- otrzymała praca opatrzona numerem14 wykonana przez Angelikę Gondzik z klasy 1TIR, na drugim miejscu z 285 polubieniami znalazła się fotografia nr 11 Pauliny Schneider z klasy 2TH, a trzecią lokatę z 57 głosami uzyskała praca nr 9 autorstwa Katarzyny Zamorowskiej z klasy 2TH. Panie otrzymują nagrody w postaci ocen bdb za aktywność z poszczególnych przedmiotów. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy kreatywności i niezwykłej wrażliwości na piękno otaczającego świata. Zapraszamy jednocześnie do udziału w kolejnej edycji konkursu poświęconej figurom i kształtom geometrycznym. Tym razem uczestnicy walczą o oceny bdb za aktywność z matematyki. Przypominamy, że termin nadsyłania prac upływa 31 stycznia 2014, zaś głosowanie na fotografie prezentujące „FIGURY GEOMETRYCZNE” rozpocznie się dokładnie 2 lutego 2014 i potrwa zgodnie z naszym regulaminem 14 dni. Tylko dla trzech uczniów, których zdjęcie uzyska najwięcej głosów- polubień przewidujemy wymarzoną ocenę bdb za aktywność z matematyki.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I ŻYCZYMY WYGRANEJ!!!

           Organizatorzy