Strona główna Konkursy Podsumowanie pierwszej edycji konkursu „ŚWIAT OKIEM COGITO”

Podsumowanie pierwszej edycji konkursu „ŚWIAT OKIEM COGITO”

604
0
W pierwszej edycji konkursu fotograficznego „ŚWIAT OKIEM COGITO” pod tytułem  „KOLORY” uczestniczyło łącznie 9-u uczniów naszej szkoły z klas: 1TIR, 2TIR, 2TH, 3TIH. Najliczniej reprezentowana była klasa 3TIH- trzech uczniów. Stronę konkursową odwiedzano ponad 2000 razy. Łącznie w konkursie oddano 859 głosów. Najwięcej głosów- polubień 295- otrzymała praca opatrzona numerem14 wykonana przez Angelikę Gondzik z klasy 1TIR, na drugim miejscu z 285 polubieniami znalazła się fotografia nr 11 Pauliny Schneider z klasy 2TH, a trzecią lokatę z 57 głosami uzyskała praca nr 9 autorstwa Katarzyny Zamorowskiej z klasy 2TH. Panie otrzymują nagrody w postaci ocen bdb za aktywność z poszczególnych przedmiotów. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy kreatywności i niezwykłej wrażliwości na piękno otaczającego świata. Zapraszamy jednocześnie do udziału w kolejnej edycji konkursu poświęconej figurom i kształtom geometrycznym. Tym razem uczestnicy walczą o oceny bdb za aktywność z matematyki. Przypominamy, że termin nadsyłania prac upływa 31 stycznia 2014, zaś głosowanie na fotografie prezentujące „FIGURY GEOMETRYCZNE” rozpocznie się dokładnie 2 lutego 2014 i potrwa zgodnie z naszym regulaminem 14 dni. Tylko dla trzech uczniów, których zdjęcie uzyska najwięcej głosów- polubień przewidujemy wymarzoną ocenę bdb za aktywność z matematyki.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I ŻYCZYMY WYGRANEJ!!!

           Organizatorzy

Poprzedni artykułKonkurs wiedzy o Janie Pawle II
Następny artykułZACZYTANI po świętach wracają do działania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.