Strona główna Konkursy Przypomnienie o drugim etapie konkursu

Przypomnienie o drugim etapie konkursu

513
0

Koło fotograficzne przypomina i zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu „Świat Okiem COGITO”, poświęconej figurom i kształtom geometrycznym. Tym razem uczestnicy walczą o oceny bdb za aktywność z matematyki. Przypominamy, że termin nadsyłania prac upływa 31 stycznia 2014, zaś głosowanie na fotografie prezentujące „FIGURY GEOMETRYCZNE” rozpocznie się dokładnie 2 lutego 2014 i potrwa zgodnie z naszym regulaminem 14 dni. Prace konkursowe prosimy wysyłać na adres; ehabrajska@gmail.com.  Tylko dla trzech uczniów, których zdjęcie uzyska najwięcej głosów- polubień przewidujemy wymarzoną ocenę bdb za aktywność z matematyki.

 

Organizatorzy

przypomnienie o konkursie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.