Strona główna Konkursy Przypomnienie o drugim etapie konkursu

Przypomnienie o drugim etapie konkursu

628
0

Koło fotograficzne przypomina i zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu „Świat Okiem COGITO”, poświęconej figurom i kształtom geometrycznym. Tym razem uczestnicy walczą o oceny bdb za aktywność z matematyki. Przypominamy, że termin nadsyłania prac upływa 31 stycznia 2014, zaś głosowanie na fotografie prezentujące „FIGURY GEOMETRYCZNE” rozpocznie się dokładnie 2 lutego 2014 i potrwa zgodnie z naszym regulaminem 14 dni. Prace konkursowe prosimy wysyłać na adres; ehabrajska@gmail.com.  Tylko dla trzech uczniów, których zdjęcie uzyska najwięcej głosów- polubień przewidujemy wymarzoną ocenę bdb za aktywność z matematyki.

 

Organizatorzy

przypomnienie o konkursie

Poprzedni artykułWyniki współzawodnictwa klas czyli podsumowanie tablicy motywacyjnej
Następny artykułPlan zajęć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.