Strona główna Biblioteka ZACZYTANI po świętach wracają do działania

ZACZYTANI po świętach wracają do działania

758
Stargate Atlantis
Stargate

Akcja „Zaczytani” nadal trwa – udało nam się pozyskać dotychczas dla dzieci 26 egzemplarzy różnych książek. W ubiegłym tygodniu były to następujące pozycje: M. Strzałkowska „A – jak Anakonda”, Dearry Terry „Okrutni wikingowie”, Nienacki Zbigniew „Księga strachów”, Burger August „Przygody Barona Munchausena”, Beckman Thea „Krucjata w Dżinsach”, seria ksiażek o Ani z Zielonego Wzgórza. Czekamy na kolejne dary.

Przed świętami udało nam się pozyskać dla szpitali dziecięcych kolejne bardzo ciekawe książki. W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy Kołu Biblijnemu przy Parafii św Antoniego oraz ks. Mirosławowi Ratajowi za przekazanie 35 egzemplarzy cudownych książek. Podziękowania kierujemy również do uczennicy klasy 2TH Pauliny S. za przekazanie na ten cel 39 egz. Udało nam się dotychczas zebrać 180 egz. Przypominamy jednocześnie, że akcja trwa do 1.04.2014. Dzieci czekają na naszą pomoc.

AKTUALIZACJA (15.01.2014): W poprzednim tygodniu udało nam się pozyskać dla naszej kampanii 12 egz. książek dla dzieci i młodzieży. Wsparli nas Estera i Ewelina oraz wydawnictwo Troy, obecnie mamy już 200 egz. książek, które zostaną przekazane dzieciom w szpitalu.