Strona główna Wydarzenia Cogito na balu walentynkowym

Cogito na balu walentynkowym

525
0

W przededniu walentynek w Domu Pomocy Społecznej Sióstr Boromeuszek odbył się doroczny bal karnawałowy który w ramach wolontariatu zorganizowali uczniowie ZSP COGITO.

W rytmach disco polo pensjonariusze wraz z młodzieżą bawili się doskonale, a jeszcze chętniej uczestniczyli w konkursach i zabawach z nagrodami. Wolontariat, który działa w naszej szkole kieruje się ideą: „Pamiętaj o tym, żeby zawsze być dobrym dla innych” – i mamy nadzieję, że w kolejnych latach nie zabraknie nam sił i chęci do kolejnych akcji.

Poprzedni artykułDzień Informatyka w Cogito
Następny artykułRekolekcje wielkopostne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.