Strona główna Konkursy Konkurs wiedzy z edukacji dla bezpieczeństwa i biologii rozstrzygnięty

Konkurs wiedzy z edukacji dla bezpieczeństwa i biologii rozstrzygnięty

520
0

W dniu dzisiejszym odbył się konkurs wiedzy z edukacji dla bezpieczeństwa i biologii. Wzięło w nim udział dziewięciu uczniów z klas pierwszych, drugich i czwartych. Uczestnicy konkursu najpierw zmagali się z pytaniami testowymi, nienależącymi do najłatwiejszych, a było ich aż 25. W drugim etapie pięciu uczniów z największą liczbą punktów odpowiadali na dodatkowe, wylosowane pytania. Walka była naprawdę zacięta. Najlepszym okazał się Michał Woźniak z klasy II TKZ. Drugie miejsce uzyskała Klaudia Ukleja z klasy II TKZ, natomiast miejsce trzecie przypadło uczniowi klasy IV TK Pawłowi Soplowi. Były nagrody, gratulacje i dyplomy.
Zwycięzcą gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy za rok.

Organizatorzy

Poprzedni artykułMatura próbna
Następny artykułCogito solidarne z Ukrainą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.