Strona główna Konkursy Matematyka po angielskiu – relacja z pierwszej edycji

Matematyka po angielskiu – relacja z pierwszej edycji

724
Stargate Atlantis
Stargate

19 lutego 2014 roku o godzinie 11.00 w sali nr 13 zgromadzili się uczestnicy konkursu JĘZYK ANGIELSKI W MATEMATYCE – CO Z TEGO WYNIKNIE? 23 uczniów klas: 1TH, 1 TKZ, 3 TiH, 3 TO i 2 K zmierzyło się z testem, w którym musieli wykazać się znajomością angielskich nazw przyborów geometrycznych, katów, wielokątów i brył, rozwiązać zadania i ułożyć oraz rozwiązać własne zadanie. Zwyciężyła Anna Brunow z klasy 3 TIH, drugie miejsce zajęli: Anna Wilde i Mateusz Balewicz z klasy 3 TO, a trzecie – Sylwia Tomys zrównież z klasy 3 TO. Wyróżnienia uzyskali: Anna Poźniak, Kamila Łukomska, Dorota Sodus, Barbara Szklarska oraz Karina Ceglarek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku szkolnym!