Strona główna Komunikaty Matura próbna

Matura próbna

601
0

matura_probna_2014Czas płynie nieubłaganie i egzaminy zbliżają się tak szybko jak nadchodząca wiosna. W naszej szkole nadszedł czas próby i kolejne próbne egzaminy maturalne w toku. Niebawem zmierzymy się z wiedzą zawodową na próbnych egzaminach zawodowych. Drodzy Maturzyści! W tym roku w egzaminach zawodowych wesprą Was koledzy i koleżanki z klas drugich jednak nie będą Wam podpowiadać lecz napiszą swój egzamin pisemny do pierwszej kwalifikacji.

Poprzedni artykułMatematyka po angielskiu – relacja z pierwszej edycji
Następny artykułKonkurs wiedzy z edukacji dla bezpieczeństwa i biologii rozstrzygnięty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.