Strona główna Wydarzenia Zakochane COGITO

Zakochane COGITO

648

14 lutego w ZSP COGITO, królował kolor czerwony. Za sprawą klas o profilu technik organizacji reklamy, w całej szkole pojawiły się ozdoby związane ze świętem zakochanych. Przygotowane zostały specjalne skrzynki, w których losować można było swoją „drugą połówkę”, oraz coroczna POCZTA WALENTYNKOWA. Przywieszone na ścianach specjalne serca na których każdy mógł złożyć życzenia, zapełniły się w mgnieniu oka. Samorząd uczniowski przyłączając się do zabawy, zaproponował aby uczniowie ubrali coś w kolorze czerwonym, natomiast w szkolnej bibliotece pojawiły się cytaty związane z tym niezwykłym świętem. uwieńczeniem całego dnia była zorganizowana na szkolnym korytarzu dyskoteka, podczas której wszyscy uczniowie świetnie się bawili. Oragnizacją całego dnia oraz dekoracją szkoły przebiegła pod czujnym okiem Pani mgr Ilony Moś. Zdjęcia dostępne w naszej galerii, a także film, który dostępny jest w dziale Filmy o szkole.