Strona główna Wydarzenia Zwycięzcy współzawodnictwa klas jeżdżą na łyżwach!

Zwycięzcy współzawodnictwa klas jeżdżą na łyżwach!

544
0

Dnia 21.02 klasy 2TIR, 2TKZ i 1TIR wraz z wychowawcami, korzystając z zajęcia trzech pierwszych miejsc we współzawodnictwie klas (tablicy motywacyjnej), wybrały się na lodowisko przy Hali Widowiskowo-Sportowej SPODEK w Katowicach. Wielu uczniów pierwszy raz miało okazję założyć na nogi łyżwy i spróbować swoich sił na lodzie. Pomimo wielu upadków, wszyscy łącznie z wychowawcami świetnie się bawili. Zachęcamy do zaangażowania się w zbieranie punktów na tablicę motywacyjną i korzystania z nagród.

Samorząd Uczniowski

Poprzedni artykułBezpiecznie, czyli jak?
Następny artykułCogito w Liverpoolu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.