Strona główna Wydarzenia COGITO opanowane przez śpiochów!

COGITO opanowane przez śpiochów!

621
0

Dnia 7.03 budziliśmy wszystkich z zimowego snu, naszą szkołę opanowały śpiochy. Wygodne piżamy, bambosze, ulubiona maskotka i mięciutka poduszka, to zestaw którego  większość naszych uczniów nie zapomniała dziś zabrać z domu. Każdy śpioch mógł dziś obejrzeć ulubioną bajkę, siadając przed telewizorem obok sekretariatu. Na piątej godzinie lekcyjnej, klasy miały okazję zaprezentować własna interpretację inscenizacji pt. „Budzenie Śpiącej Królewny”, wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością i pomysłowością, zmagania te wygrały klasy 4TO, 1TZ, oraz 1TIR, na zwycięzców czekają punkty do tablicy motywacyjnej. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii!

Samorząd Uczniowski