Strona główna Wydarzenia Nowe perspektywy w COGITO

Nowe perspektywy w COGITO

508
0

Nasza szkoła po raz kolejny otwiera drogę do zdobycia atrakcyjnego zawodu. W dniu 12.03.2014, uczniowie klas hotelarskich ZSP „COGITO” wzięli udział w szkoleniu animatora czasu wolnego, przeprowadzonego przez firmę Stageman. Trenerem warsztatów był praktykujący animator Pan Paweł Cieślak, który wiedze przekazał w sposób interaktywny, ciekawy, dzięki czemu uczniowie naszej szkoły czynnie i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w szkoleniu. Animator czasu wolnego to nowy, poszukiwany zawód na rynku pracy. Celem warsztatów było przekazanie niezbędnych informacji oraz umiejętności praktycznych w pracy animatora. Ogrom zabaw, gier, ćwiczeń, scenek, przykładowych zajęć animacyjnych było niezwykle zabawne, a jednocześnie przydatne w przyszłej pracy. Po otrzymaniu certyfikatu uczniowie ZSP „COGITO” już w tym roku będą mieli możliwość podjęcia pracy w najpiękniejszych zakątkach świata.
W następnym roku szkolnym rozdamy kolejne certyfikaty przyszłym uczniom technikum hotelarskiego oraz technikum obsługi turystycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.