Strona główna Wydarzenia Nowe perspektywy w COGITO

Nowe perspektywy w COGITO

718
0

Nasza szkoła po raz kolejny otwiera drogę do zdobycia atrakcyjnego zawodu. W dniu 12.03.2014, uczniowie klas hotelarskich ZSP „COGITO” wzięli udział w szkoleniu animatora czasu wolnego, przeprowadzonego przez firmę Stageman. Trenerem warsztatów był praktykujący animator Pan Paweł Cieślak, który wiedze przekazał w sposób interaktywny, ciekawy, dzięki czemu uczniowie naszej szkoły czynnie i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w szkoleniu. Animator czasu wolnego to nowy, poszukiwany zawód na rynku pracy. Celem warsztatów było przekazanie niezbędnych informacji oraz umiejętności praktycznych w pracy animatora. Ogrom zabaw, gier, ćwiczeń, scenek, przykładowych zajęć animacyjnych było niezwykle zabawne, a jednocześnie przydatne w przyszłej pracy. Po otrzymaniu certyfikatu uczniowie ZSP „COGITO” już w tym roku będą mieli możliwość podjęcia pracy w najpiękniejszych zakątkach świata.
W następnym roku szkolnym rozdamy kolejne certyfikaty przyszłym uczniom technikum hotelarskiego oraz technikum obsługi turystycznej.