Strona główna Programy Europejskie Stafford – retrospekcja

Stafford – retrospekcja

661
0

Niestety nasze praktyki dobiegły już końca. Mamy za sobą cztery fascynujące tygodnie spędzone w małym, urokliwym miasteczku Stafford w Wielkiej Brytanii. W ramach projektu systemowego  „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki,  Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.4 – Otwartość systemu oświaty w kontekście uczenia się przez całe życie, Poddziałanie 3.4.2 – Upowszechnienie uczenia się przez całe życie odbywaliśmy praktyki zawodowe w renomowanych angielskich hotelach i restauracjach w Stafford i Penkridge.  Zdobyliśmy tam cenne doświadczenie zawodowe, pracowaliśmy w miłej atmosferze, wśród przyjaznych i serdecznych ludzi, którzy starali się przekazać nam wiedzę i nowe umiejętności. Mieliśmy okazję poznać brytyjską kulturę, zwyczaje kulinarne, nowe technologie i warunki pracy. Wolny czas spędzaliśmy aktywnie na siłowni, spacerach, kręglach lub zakupach. Zawsze z niecierpliwością czekaliśmy na weekendy, w czasie których podróżowaliśmy po Wielkiej Brytanii. Zwiedziliśmy Londyn, Birmingham, Liverpool oraz wspaniałą Walię.

pokl_leonardo_2a

A oto nasze osobiste wrażenia: Aneta: ”Pobyt w Anglii pozwolił mi na doskonalenie swoich umiejętności zawodowych oraz językowych”, Adrian: „Bardzo mile wspominam czas spędzony w Anglii, był to dla nas czas na zwiedzanie oraz na doskonalenie umiejętności zawodowych i językowych. Poznałem wielu wspaniałych ludzi”, Paulina: „Pobyt w Anglii był dla mnie udany, poznałam wielu wspaniałych ludzi, mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję by tam wrócić”, Sonia: „Pobyt w Anglii był niesamowitym przeżyciem. Nigdy nie doświadczyłam czegoś podobnego”, Grzegorz: „Było bardzo fajnie, nauczyłem się nowych rzeczy, zdobyłem nowe doświadczenia, a także poznałem angielską kulturę”, Martyna: „ Bardzo mile wspominam, oprócz weekendów spędzonych na zwiedzaniu Wielkiej Brytanii, także same praktyki. Był to czas zdobywania nowych doświadczeń, szlifowania języka angielskiego oraz poznania ciekawych ludzi”, Iwona: „Pobyt w Anglii pomógł mi doszkolić język, poznać kulturę brytyjską oraz miło spędzić czas. Był to niesamowicie spędzony czas. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła tam wrócić”.

Poprzedni artykułCOGITO opanowane przez śpiochów!
Następny artykułNowe perspektywy w COGITO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.