Strona główna Wydarzenia Świat okiem COGITO

Świat okiem COGITO

535
0

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszego szkolnego konkursu fotograficznego „ŚWIAT OKIEM COGITO”. W miesiącu marcu konkurs będzie przebiegał pod hasłem „DRZEWO”. Do 31 marca 2014 oczekujemy na zdjęcia prezentujące piękno naszych parków, lasów, pojedynczych drzew, a także zaskakujące, artystyczne zastosowanie drzew w naszym otoczeniu. Prace należy przesyłać na adres ehabrajska@gmail.com. Dla trzech uczniów, których prace otrzymają najwięcej głosów- polubień przewidujemy ocenę bardzo dobrą z biologii lub geografii. Jednocześnie przypominamy o trwającym do 16 marca 2014 głosowaniu na fotografie zgłoszone na lutowy konkurs pod tytułem „SERCE”. Zwycięzcy otrzymają ocenę bardzo dobry za aktywność z języka polskiego.Zapraszamy do oddawania głosów na prace naszych uczestników, a naszym szkolnym fotografom życzymy wygranej !!!

Organizatorzy

Poprzedni artykułOstatni weekend spędziliśmy w Walii
Następny artykułSamorząd Uczniowski przypomina…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.