Strona główna Wydarzenia Cogito w Polskim Radio Katowice

Cogito w Polskim Radio Katowice

812
0

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami mieli okazję brać udział w niezwykłej audycji w Polskim Radio Katowice pt. „Radiowy portret Jana Pawła II”. Pozwoliła nam ona na refleksję dotyczącą tej wybitnej postaci, urzekł nas szacunek, dla rozmówcy i słuchacza zawarty w tej audycji czego często brakuje w obecnych mediach. Program był przygotowany  przez Jarosława Juszkiewicza i Wojciecha Pacula. Druga część poświęcona była promocji książki pt. „Redaktor zaświadcza” to pozycja przedstawiająca rozmowy z wybitnymi Polakami, z ogromnym ładunkiem emocjonalnym. Mieliśmy okazję wysłuchać jednej wstrząsającej rozmowy z misjonarką, która była świadkiem wojny w Rwandzie. Po audycji zostaliśmy poczęstowani wadowickimi kremówkami.