Strona główna Wydarzenia Dni otwarte w COGITO

Dni otwarte w COGITO

773
0

Egzaminy gimnazjalne za pasem, ale mimo wszystko w sobotnie przedpołudnie warto znaleźć czas na relaks i spędzić czas w COGITO podczas dni otwartych. Wszystkich gimnazjalistów naszego miasta i nie tylko zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w murach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych COGITO przy ul. Matejki 5. w najbliższą sobotę tj. 12 kwietnia 2014r.

Moc rozrywek i atrakcji będzie przeplatać się z możliwością zwiedzenia szkoły, zapoznania się z pracowniami, porozmawiania z nauczycielami i uczniami.

Startujemy o 9.00!!!

W programie m.in.:

  1. Przegląd kształconych zawodów, prezentacja stoisk tematycznych, zapoznanie z ofertą kształcenia – aula szkolna.
  2. Warsztaty taneczne prowadzone przez profesjonalnego trenera – sala gimnastyczna 9.30 – 10.30
  3. Karaoke – sala gimnastyczna 10.45 – 12.00
  4. Warsztaty barmańskie, poznanie podstawowych technik working flair – mała sala gimnastyczna – 10.30 – 11.30
  5. Mini studio wizażu – sala j. niemieckiego 9.30 – 12.00

Jeśli chcesz byśmy pomogli Ci wybrać ścieżkę zawodową to spotkanie w COGITO jest właśnie dla Ciebie. Miło nam będzie, jeżeli w tym wyjątkowym dla nas wszystkich dniu zabierzesz z sobą rodziców, którzy również służą Ci pomocą i wspierają Cię w życiu szkolnym.