Strona główna Wydarzenia Dzień z jajem!

Dzień z jajem!

695
0

Dnia 15.04 w naszej szkole świętowaliśmy „DZIEŃ Z JAJEM” w ramach którego, samorząd szkolny wraz z opiekunami i Panią Ewą Czyrwik- nauczycielem języka angielskiego, przygotowali dla naszych uczniów konkurencje związane ze świętami Wielkanocnymi. Konkurs na najpiękniejszą pisankę w którym najlepsze okazały się uczennice klasy 2TKZ Agnieszka i Jessica, szukanie jajek oraz sprawdzanie ilu uczniów ma  na sobie ubrania w kolorze żółtym lub białym, dały możliwość zdobycia kolejnych punktów na tablice motywacyjną. Duże zainteresowanie wzbudził także konkurs gastronomiczny na potrawę z jajka, zorganizowany pod czujnym okiem Pani Renaty Olszak, w którym najlepsze okazały się Basia i Kamila z klasy 3TO.

W dniu dzisiejszym swoje święto obchodził również kierunek Technik Organizacji Reklamy. Uczniowie klasy 2TIR wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych Panią Aleksandrą Dudą, zorganizowali konkurs pt.”Co ty wiesz o reklamie”. Podczas sześciu konkurencji zawodnicy wszystkich klas mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu reklamy, tworząc slogany reklamowe, rozpoznając loga najsłynniejszych marek czy pisząc własne rymy. Całą „reklamową zabawę” wygrała klasa 3TO. Dziękujemy wszystkim za udział w obchodach dzisiejszego dnia i dobrą zabawę, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do galerii zdjęć z tego dnia.