Strona główna Wydarzenia Festiwal językowy „Złoty Słoń w COGITO”

Festiwal językowy „Złoty Słoń w COGITO”

808
0

Dnia 3.04 w naszej szkole odbył się festiwal językowy „Złoty słoń w COGITO”, do udziału w zabawie zgłosiły się cztery klasy, każda z nich wylosowała język w jakim będzie prezentować wybraną przez siebie piosenkę, klasa 2TH i 1TZ zabawiały publiczność w języku angielskim, klasa 2TKZ w języku niemieckim, a najbardziej spontaniczny pokaz zaprezentowała klasa 4TO, która przeniosła uczniów naszej szkoły do Francji piosenką „Comment Ca Va”. Klasy wykazały się pomysłowością i dużą wyobraźnią. Po obradach jury i głosowaniu publiczności zwycięstwo przyznano klasie 2TKZ, pozostałe miejsca zajęły klasy 4TO i 2TH. Zwycięzcy otrzymali z rąk Pani Dyrektor nagrody w postaci porcelanowych słoni i dyplomy. Nad całą zabawą czuwała Pani Anna Samek, nauczyciel języka niemieckiego.