Strona główna Wydarzenia Festiwal językowy „Złoty Słoń w COGITO”

Festiwal językowy „Złoty Słoń w COGITO”

570
0

Dnia 3.04 w naszej szkole odbył się festiwal językowy „Złoty słoń w COGITO”, do udziału w zabawie zgłosiły się cztery klasy, każda z nich wylosowała język w jakim będzie prezentować wybraną przez siebie piosenkę, klasa 2TH i 1TZ zabawiały publiczność w języku angielskim, klasa 2TKZ w języku niemieckim, a najbardziej spontaniczny pokaz zaprezentowała klasa 4TO, która przeniosła uczniów naszej szkoły do Francji piosenką „Comment Ca Va”. Klasy wykazały się pomysłowością i dużą wyobraźnią. Po obradach jury i głosowaniu publiczności zwycięstwo przyznano klasie 2TKZ, pozostałe miejsca zajęły klasy 4TO i 2TH. Zwycięzcy otrzymali z rąk Pani Dyrektor nagrody w postaci porcelanowych słoni i dyplomy. Nad całą zabawą czuwała Pani Anna Samek, nauczyciel języka niemieckiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.