Strona główna Wydarzenia „Papież człowieczeństwa i przyjaźni”

„Papież człowieczeństwa i przyjaźni”

477
0

W naszej szkole odbyło się przedstawienie słowno-muzyczne „Papież człowieczeństwa i przyjaźni” w wykonaniu uczniów klasy 2 TKZ i 1TIR i 1TZ. Do uroczystości kanonizacyjnych młodzież szkolna przygotowywała się cały rok poprzez: konkurs literacko-plastyczny, konkurs wiedzy o Janie Pawle II oraz prezentacje multimedialne. W ten sposób przybliżyliśmy postać papieża młodzieży. Dzięki staraniom nauczycieli i młodych artystów postać Wielkiego Rodaka przemówiła do słuchaczy. W spektaklu przedstawiono cechy przyjaźni i człowieczeństwa, tak bardzo w obecnych czasach zniekształcone, pozwolą młodemu pokoleniu na refleksję nad sensem własnego życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.