Strona główna Wydarzenia „Papież człowieczeństwa i przyjaźni”

„Papież człowieczeństwa i przyjaźni”

585
0

W naszej szkole odbyło się przedstawienie słowno-muzyczne „Papież człowieczeństwa i przyjaźni” w wykonaniu uczniów klasy 2 TKZ i 1TIR i 1TZ. Do uroczystości kanonizacyjnych młodzież szkolna przygotowywała się cały rok poprzez: konkurs literacko-plastyczny, konkurs wiedzy o Janie Pawle II oraz prezentacje multimedialne. W ten sposób przybliżyliśmy postać papieża młodzieży. Dzięki staraniom nauczycieli i młodych artystów postać Wielkiego Rodaka przemówiła do słuchaczy. W spektaklu przedstawiono cechy przyjaźni i człowieczeństwa, tak bardzo w obecnych czasach zniekształcone, pozwolą młodemu pokoleniu na refleksję nad sensem własnego życia.

Poprzedni artykułŁamigłówki ortograficzne ze Zbigniewem Herbertem
Następny artykułFestiwal językowy „Złoty Słoń w COGITO”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.