Strona główna Wydarzenia Świąteczne kulinarne spotkanie z COGITO

Świąteczne kulinarne spotkanie z COGITO

511
0

Kontynuując tradycję świątecznych spotkań gościliśmy dzieci ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego z Siemianowic Śląskich. Bożena Trziszka, Helena Kruszecka oraz Aleksandra Pytlik wraz z 3 TK zaproponowali dzieciom przygodę z gotowaniem z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych. Większość dzieci odwiedziło nas już kolejny raz ze swoją opiekunką Kariną Nowak. Przy świątecznie nakrytym stole zapanowała świąteczna atmosfera, dzieci ze smakiem degustowały przygotowane przez siebie i starszych kolegów potrawy. Na stole zagościły: sok marchwiowo – jabłkowy oraz pizza. Największą radość sprawiło dzieciom dekorowanie świątecznego mazurka. Na naszych gości czekała niespodzianka w postaci czekoladowych zajączków Nad całością wykonywanych przez dzieci zadań czuwali nasi uczniowie Estera i Ewelina Świerkot, Łukasz Baran, Bartłomiej Bula i Sebastian Przybyła, Fuks Patryk i Łukasz Baran Spotkanie zakończyło się miłym akcentem – wspólną fotografią. Mamy nadzieję no kolejne spotkanie przed świętami Bożego Narodzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.