Strona główna Wydarzenia Świąteczne kulinarne spotkanie z COGITO

Świąteczne kulinarne spotkanie z COGITO

762

Kontynuując tradycję świątecznych spotkań gościliśmy dzieci ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego z Siemianowic Śląskich. Bożena Trziszka, Helena Kruszecka oraz Aleksandra Pytlik wraz z 3 TK zaproponowali dzieciom przygodę z gotowaniem z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych. Większość dzieci odwiedziło nas już kolejny raz ze swoją opiekunką Kariną Nowak. Przy świątecznie nakrytym stole zapanowała świąteczna atmosfera, dzieci ze smakiem degustowały przygotowane przez siebie i starszych kolegów potrawy. Na stole zagościły: sok marchwiowo – jabłkowy oraz pizza. Największą radość sprawiło dzieciom dekorowanie świątecznego mazurka. Na naszych gości czekała niespodzianka w postaci czekoladowych zajączków Nad całością wykonywanych przez dzieci zadań czuwali nasi uczniowie Estera i Ewelina Świerkot, Łukasz Baran, Bartłomiej Bula i Sebastian Przybyła, Fuks Patryk i Łukasz Baran Spotkanie zakończyło się miłym akcentem – wspólną fotografią. Mamy nadzieję no kolejne spotkanie przed świętami Bożego Narodzenia.