Strona główna Wydarzenia „Czy warto…”

„Czy warto…”

1026
0

Uczniowie naszej szkoły ponownie wzięli udział w konkursie plastycznym z profilaktyki uzależnień organizowanym przez Stowarzyszenie Siemianowicki Klub Abstynentów „Szafran” i Urząd Miasta Siemianowic Śląskich. W tym roku tematyka konkursu brzmiała „Czy warto”… Pod opieką pedagoga szkolnego mgr Agaty Dykty zaszczytne pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy 1TZ Magdalena Miszczak, drugie Ewelina Sarnowska z klasy 1 TZ a trzecie Monika Tomaszewska z klasy 1 TIR. Serdecznie gratulujemy!

Poprzedni artykułCOGITO dołącza do informatycznych profesjonalistów
Następny artykułZaczytani wyróżnieni przez Prezydenta RP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.