Strona główna Wydarzenia Co wydarzyło się przez ten rok…

Co wydarzyło się przez ten rok…

607
0

Zastanawialiście się kiedyś jak sprawić aby szkoła była nie tylko miejscem edukacji ale także zabawy?

TO PROSTE!

Chcesz brać udział we wspaniałych imprezach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski? poznawać tajniki każdego kierunku podczas dni tematycznych? brać udział w najbardziej prestiżowych konkursach o tematyce zawodowej? wspierać i pomagać podczas akcji charytatywnych? wybierz COGITO!

Przedstawiamy prezentacje przygotowaną przez nauczycielkę języka Angielskiego- Panią Joanne Boratyńską to tylko jeden rok szkolny, a tak wiele się wydarzyło..ZOBACZCIE SAMI!

https://www.youtube.com/watch?v=8T5k_wxzo2Q&feature=youtu.be

Nie sposób w paru zdaniach opisać wszystkiego co wydarzyło się w tym roku szkolnym: imprezy, akcje charytatywne, promocje szkoły, filmy, sesje fotograficzne, konkursy, dni tematyczne. W imieniu swoim jak i całego Samorządu Uczniowskiego chciałbym podziękować wszystkim za pomoc i wspaniałą zabawę, mam nadzieję że nowy rok szkolny będzie równie obfity w mile spędzony czas 😉