Strona główna Wydarzenia Cogito na „Festiwalu zawodów”

Cogito na „Festiwalu zawodów”

510
0

Uczniowie COGITO pokazali swoje umiejętności zawodowe podczas „Festiwalu Zawodów” organizowanego w ramach projektu „Mam zawód mam pracę w regionie.” Festiwal poprzedziła konferencja, w której uczestniczył Mirosław Sekuła – Marszałek Województwa Śląskiego, Stanisław Faber – Śląski Kurator Oświaty, wielu dostojnych gości oraz dyrektorzy szkół uczestniczących w projekcie.
W samo południe wniesieniem tortu dla kilkuset osób rozpoczął się ”Festiwal zawodów” w ramach którego uczniowie szkół z województwa śląskiego brali udział w konkursach prezentując swoje umiejętności zawodowe. Zaciekła rywalizacja o zajęcie miejsca na podium wszystkim dostarczyła adrenaliny. Na własne oczy mogliśmy śledzić zaangażowanie uczniów ich pasję w realizację zadania konkursowego. Uczniowie ZSP COGITO jak zawsze udowodnili, że są zawodowcami zajmując 1 i 2 miejsce. Przyszli pracodawcy już chyba dzisiaj zacierają ręce jak gastronomowie, hotelarze, technicy reklamy, informatycy z COGITO zasilą ich kadry. Gimnazjalistów zapraszamy w mury naszej szkoły, bo jak widać naprawdę warto!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.