Strona główna Wydarzenia Klasy reklamy na warsztatach w Telewizji

Klasy reklamy na warsztatach w Telewizji

705

telewizja_katowiceZSP Cogito podjął współprace z Telewizją Katowice. Młodzież będzie miała możliwość uczestnictwa w warsztatach, na których zapozna się z techniką pisania scenariuszy, tworzenia spotów reklamowych, oceną skuteczności reklamy oraz propozycjami tworzenia kampanii reklamowych. Technik organizacji reklamy to bardzo ciekawy i posiadający przyszłość zawód. Nabyte w czasie nauki wiadomości umożliwia pozyskanie interesującej pracy w szeroko rozumianej reklamie, która jest nieodłącznym elementem gospodarki rynkowej. Technik organizacji reklamy może pracować jako specjalista do spraw public relations, organizator usług sprzedaży internetowej czy przedstawiciel handlowy. Uczniowie praktyki zawodowej odbywają w agencjach reklamowych i lokalnych mediach.