Strona główna Biblioteka Wiosna z poezją Herberta

Wiosna z poezją Herberta

579
0

wiosna_z_poezja_herberta_2014Choć rok szkolny ma się już ku końcowi, zbliża się lato i upragnione wakacje, młodzież naszej szkoły w dalszym ciągu pracuje na wysokich obrotach. 16 czerwca ,w wiosennej jeszcze aurze, odbył się w Cogito konkurs recytatorski, poświęcony poezji naszego patrona- Zbigniewa Herberta. Jury pod kierunkiem pani Bożeny Rosickiej oceniało dykcję, poprawność językową, stopień opanowania tekstu, ekspresję oraz umiejętności interpretacyjne. Po wysłuchaniu wszystkich utworów jury przyznało I miejsce uczennicy klasy pierwszej TZ – Angelice Łukomskiej za piękną interpretację wiersza Dwie krople. Wszystkim śmiałkom, którzy nie boją się zmierzyć z trudną poezją naszego patrona gratulujemy i zachęcamy do dalszego udziału w konkursach, które odbędą się już w przyszłym roku szkolnym.

Poprzedni artykułZ żurem na fali
Następny artykuł,,Uwalnianie książek po raz trzeci”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.