Strona główna Komunikaty Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

469
0

27.07.2014 był długo wyczekiwanym przez wszystkich uczniów dniem zakończenia roku szkolnego 2013/2014. Uroczysta akademia rozpoczęła się prezentacją z życia szkoły. Następnie wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem, certyfikaty Europass, nagrody sportowe oraz książki dla osób z wysoką średnią. Spotkanie zakończyło się życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji ze strony Dyrekcji. Dziękujemy wszystkim za udany rok, zapraszamy do galerii zdjęć i oczywiście do zobaczenia we wrześniu!  😉

Poprzedni artykułTrochę statystyk…
Następny artykułPrawo jazdy dla młodzieży w programie „Mam zawód-mam pracę w regionie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.