Strona główna Programy Europejskie Zajęcia dla uczestników wyjazdu do Stafford

Zajęcia dla uczestników wyjazdu do Stafford

409
0

W najbliższą środę tj. 27 sierpnia 2014r. o godz. 10.00 odbędą się zajęcia dla młodzieży z klasy 3 TKZ przygotowujące do wyjazdu na praktyki zagraniczne do Stafford w ramach projektu systemowego  „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Zajęcia: język angielski

Ilość godzin lekcyjnych: 4

Obecność obowiązkowa.

Poprzedni artykułTerminy sierpniowych poprawek
Następny artykułRozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.