Strona główna Wydarzenia Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia

755
0

Dnia 10.09.2014 pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów ZSP COGITO. Najpierw wszyscy musieli się poznać, więc przy pomocy pluszowego misia przedstawiali się osobą siedzącym obok. Po trzech tradycyjnych lecz trochę udoskonalonych konkurencjach takich jak picie soku z cytryny z miski bez użycia rąk, jedzenie gruszek trzymanych na sznurku przez koleżankę lub kolegę i rysowaniu portretu swojego wychowawcy przy użyciu tylko figur geometrycznych zwyciężyła klasa 1TZ na którą czekała nagroda specjalna i pierwsze w nowym roku szkolnym punkty. Po zabawie przyszedł czas na uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Na końcu wszyscy uczniowie klas pierwszych poznali swoje „drogowskazy” czyli uczniów klas drugich, którzy zawsze służą im pomocą. Dziękujemy za wspólną zabawę i witamy w COGITO! 

 

Samorząd Uczniowski