Strona główna Wydarzenia Wizyty studyjne 2014

Wizyty studyjne 2014

683
0

To dopiero początek roku szkolnego, a uczestnicy projektu „Mam zawód – mam pracę w regionie” odbyli już pierwszą wizytę studyjną. Uczniowie odwiedzili katowicką restaurację „Kryształowa”. Podczas pobytu w restauracji, uczniowie mieli okazję do spotkania z szefem kuchni i kelnerem, który jest absolwentem naszej szkoły, zwiedzenia kuchni i zaplecza oraz rozkoszowaniem się pięknym wnętrzem wykreowanym dzięki jednej z najlepszych restauratorek w Polsce Magdzie Gessler. Na koniec spotkania uczniowie wpisali się do pamiątkowej księgi gości w której dziękowali za wspaniale spędzony poranek.

Poprzedni artykułPlan lekcji
Następny artykułPasowanie na ucznia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.