Strona główna Wydarzenia 18 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

18 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

868
0

Pod koniec tygodnia uczniowie klasy 2TIR grupa reklamy odwiedzili Targi Książki w Krakowie największą tego typu imprezę w Polsce, gdzie było około 500 wystawców. To wydarzenie, które na cztery dni przemienia Halę wystawową EXPO w miejsce dyskusji o książkach, zabawy z książką, rozmów poważniejszych i tych nieco mniej poważnych o literaturze i jej znaczeniu w rozwoju, kształceniu, doświadczaniu świata. Targi są okazją do tego, by ponownie sięgnąć po książki, które nas zainspirują i udowodnią, że czytanie jest wciąż modne. Targi w Krakowie pozwalają znaleźć lekturę idealną dla każdego, można się oderwać się od codzienności i spotkać także przy kawie bądź herbacie, z autorami ulubionych książek. Na targach można było się wymienić książkami w ramach akcji „Drugie życie książki”. Kupiliśmy książki w okazyjnych cenach. Na targi podróżowaliśmy z Towarzystwem Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich z Katowic.

Poprzedni artykułCOGITO nadaje ze STAFFORD
Następny artykułZ wizytą w Liverpoolu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.