Strona główna Wydarzenia Podniebne spotkanie

Podniebne spotkanie

548
0

W dniu 17.10.2014 uczniowie 1 TH objętej innowacją pedagogiczną – steward, stewardesa, wzięli udział w spotkaniu z Panią Magdaleną Dutkiewicz, stewardesą reprezentującą linie lotnicze Small Planet Airlines Sp. z o.o. Podczas spotkania omówiona została specyfikacja pracy stewarda/stewardesy oraz wymagania stawiane kandydatom aplikującym na w/w stanowiska. W dalszej części spotkania odbyły się warsztaty m.in. z autoprezentacji, przykładowej rozmowy kwalifikacyjnej. Uczniowie odgrywali scenki rodzajowe związane z różnymi sytuacjami problemowymi mogącymi pojawić się na pokładzie samolotu. Ponadto Pani Magdalena Dutkiewicz przedstawiła procedury postępowania w sytuacjach awaryjnych np. wodowanie, porwanie samolotu itp. W najbliższy czwartek 1 TH odbędzie wycieczkę do Portu Lotniczego w Pyrzowicach. Ponadto w ramach wychowania fizycznego uczennice systematycznie uczęszczają na zajęcia z pływania do Kompleksu Sportowego „Michał”.

Poprzedni artykuł„Zło dobrem zwyciężaj”
Następny artykułCOGITO nadaje ze STAFFORD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.