Strona główna Wydarzenia Pomagamy zwierzętom

Pomagamy zwierzętom

539
0

Samorząd Uczniowski przypomina, że dziś rozpoczęła się zbiórka karmy dla zwierzaków ze schroniska w Milowicach. Możecie przynosić także koce, miski oraz piłki lub inne zabawki odpowiednie dla psiaków i kotów. Karmę (suchą jak i w puszkach lub saszetkach) oraz inne rzeczy zbieramy codziennie na długich przerwach, tj. o 9.55 i 12.35 koło pokoju nauczycielskiego. Wszystkie klasy, które przyłączą się do naszej akcji otrzymają punkty na tablicę motywacyjną. Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach poprzednich nie zawiedziecie, a podopieczni schroniska otrzymają dużo smakołyków  🙂

Poprzedni artykułZ wizytą w Liverpoolu
Następny artykułWizyta w „Chatce Puchatka”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.