Strona główna Wydarzenia Wizyta w „Chatce Puchatka”

Wizyta w „Chatce Puchatka”

642
Stargate Atlantis
Stargate

We wtorek, 21 października 2014 uczniowie klasy II TZ odwiedzili Przedszkole nr 7 w Siemianowicach Śląskich. Celem spotkania z przedszkolakami była promocja zdrowego odżywiania. Najpierw 2 TZ przedstawiła teatrzyk, w którym oprócz Waldusia o złych nawykach żywieniowych występowały witaminki. Potem przy pomocy uczennic – „witaminek” przedszkolacy uzupełniali tablicę o występowaniu i zadaniach poszczególnych witamin. Odbyła się również zabawa przy piosence „Witaminki, witaminki” i wspólne wykonanie „witaminkowych” kanapek. Wizyta przyniosła wiele korzyści – dzieci dowiedziały się o witaminach, a nasi uczniowie jak tę wiedzę przekazać najmłodszym. I wiele radości, którą można zobaczyć w naszej galerii.