Strona główna Biblioteka Zaczytani wracają

Zaczytani wracają

516
0

Biblioteka szkolna wraz z Samorządem Szkolnym zaprasza wszystkie klasy do udziału w akcji „ZACZYTANI” polegającej na zbiórce książek dla szpitali i świetlic środowiskowych. W zeszłym roku szkolnym udało nam się zebrać 350 książek, przekazaliśmy je szpitalom dziecięcym. W całej Polsce zebrano ich 40 tysięcy i utworzono kilkadziesiąt bibliotek dla dzieci w szpitalach. Akcja trwa od 6.10.2014 do 31 stycznia 1015 roku. Włącz się i ty. ZAPRASZAMY!

Poprzedni artykułInnowacja pedagogiczna w TTZ
Następny artykuł„Pierwsza wycieczka” – praktykanci ze Stafford relacjonują…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.